O NAS

KAFI - Usługi motoryzacyjne


Firma KAFI od wielu lat świadczy usługi motoryzacyjne, działamy w branży od blisko 20 lat.. Nasz warsztat wraz z rozwojem motoryzacji rozwijał technologie mechaniki pojazdowej. To wszystko dla naszych Klientów aby móc czerpać satysfakcję z Państwa zadowolenia. Zespół naszych mechaników jest do Państwa dyspozycji każdego dnia.

Staramy się naprawić samochód w sposób profesjonalny, solidnie oraz tanio. Wybierając na warsztat decydują się Państwo na solidność, staranność oraz nasze bogate doświadczenie i profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z największymi hurtowniami części i opon: Inter Cars,AD Polska,Landi Polska,Mimar,Ag Centrum, Handlopex jak również autoryzowanymi serwisami samochodowymi w Polsce .Możemy pomóc Ci we wszystkim od wymiany oleju po zmianę silnika. Nie mamy problemów z naprawą nowych i starych samochodów.

Montaż LPG

Naprawa chłodnic

Spawanie aluminium

Tłumiki

Naprawa zderzaków

Naprawa lamp

Spawanie plastiku

Auto części

Wulkanizacja

Klimatyzacja

Naprawa i Mechanika

Elektronika

generic
generic
generic
generic
generic
generic
generic

Działamy na rynku od 1998 roku. Jesteśmy jednym z wiodących warsztatów samochodowych obsługujących klientów z całej Polski. Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny. Zapoznaj się z naszą ofertą firmy.

Opinie Naszych klientów z Google


Jesteśmy bardzo dumni ze świadczonych przez nas usług i wspieramy każdy produkt, który oferujemy.

Przeczytaj nasze referencje od naszych zadowolonych klientów.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie aby spełnić oczekiwania Klienta. Zadowolenie Państwa z naszych usług jest dla nas najważniejsze.

NAJLEPSZE MATERIAŁY

Używamy tylko najlepszych materiałów. Zainwestowaliśmy w wysokiej klasy narzędzia diagnostyczne i specjalistyczne oprogramowanie dostosowane do każdego pojazdu.

WYSOKIE STANDARDY

Nasz warsztat samochody jest zdolny do obsługi wszystkich samochód. Mamy niezbędne narzędzia aby rozwiązać każdy problem z zakresu mechaniki samochodowej.